Väggfält

Väggfält
Väggfält
Väggfält
Väggfält
Väggfält
Väggfält
Väggfält
Väggfält
Väggfält
Väggfält

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, delvis signerade A Wolosov, väggfält 4 st, allmogescener, blandteknik på duk, varierande mått ca 130x150 cm
oramade

Skador

357600

2016-01-31