Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, delvis signerade A Wolosov, väggfält 4 st, allmogescener, blandteknik på duk, varierande mått ca 130x150 cm
oramade
Skador
357600
2016-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här