Kopparföremål

Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FORMAR, KAFFEKANNA, BULKRUKA, SKOPA, 1800-tal, koppar, 8 dlr, kaffekannans höjd ca 33 cm

Slitage, skador

357601

2016-01-31