Bokhyllor Bertil Frihagen
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, brännmärkt Frihagen Bodafors möbelfabrik 1961, fyra bokhyllesektion med skrivskiva, valnötsfanér, inredning med lösa lådfack, höjd 67+120cm, bredd 130 cm, djup 25-40 cm
Slitage, repor
357602
2016-02-01