Samling plåtburkar

Samling plåtburkar
Samling plåtburkar
Samling plåtburkar
Samling plåtburkar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMLING PLÅTTBURKAR, bl.a. Mazetti, Caco, Marabou bakpulver, största burkens höjd ca 25 cm

Slitage, skador

357604

2016-01-31