Pokal Simon Gate
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIMON GATE, pokal, "Aurora", Orrefors, graverad dekor av sittande kvinnofigur med slöja, signerad Orrefors Gate, otydlig numrering, höjd ca 19,5 cm
Foten med obetydlig kantnagg, lock saknas
357628
2016-02-01