Pokal Simon Gate

Pokal Simon Gate
Pokal Simon Gate
Pokal Simon Gate
Pokal Simon Gate

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIMON GATE, pokal, "Aurora", Orrefors, graverad dekor av sittande kvinnofigur med slöja, signerad Orrefors Gate, otydlig numrering, höjd ca 19,5 cm

Foten med obetydlig kantnagg, lock saknas

357628

2016-02-01