Golvur 1700-tal Peter Green

Golvur 1700-tal Peter Green
Golvur 1700-tal Peter Green
Golvur 1700-tal Peter Green
Golvur 1700-tal Peter Green
Golvur 1700-tal Peter Green
Golvur 1700-tal Peter Green
Golvur 1700-tal Peter Green
Golvur 1700-tal Peter Green
Golvur 1700-tal Peter Green
Golvur 1700-tal Peter Green

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GOLVUR, 1700-tal, urverk med månfas, datum, slagfunktion, märkt Peter Green, Apenrade, fodral i mahogny, höjd ca 243 cm

2 pendlar medföljer, nycklar och lod saknas, fodralet med sprickor, fanerskador

357640

2016-02-01