Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JIM BUTLER (USA, född 1956): "Selection from fall collection", signerad och daterad Jim Butler -05, 7/10, glastryck (vitrography), pappersyta 56x76 cm, oramad
Visas på begäran.
357652
2016-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här