Jim Butler - glastryck

Jim Butler - glastryck
Jim Butler - glastryck

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JIM BUTLER (USA, född 1956): "Selection from fall collection", signerad och daterad Jim Butler -05, 7/10, glastryck (vitrography), pappersyta 56x76 cm, oramad

Visas på begäran.

357652

2016-02-01