Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEF FRANK, nattduksbord, 1 par, Svenskt Tenn, modellnummer 914, fanérat i mahogny, sargen med låda, draghandtag i mässing, höjd ca 56, 65x40 cm
HISTORIK: Detta objekt valdes ut av Estrid Ericson för en villa i Bromma 1972

Ytskador, krackeleryrer, enstaka fläckar

357661

2016-02-01