Corneille

Corneille
Corneille

Klubbat för:

3 800 SEK

1 500 SEK

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille 89, numrerad 84/200, färglitografi, bildyta ca 65x50 cm

357665

2016-02-01