Klubbat för:
3 800 SEK
1 500 SEK
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille 89, numrerad 84/200, färglitografi, bildyta ca 65x50 cm
357665
2016-02-01