Bord Georg III England
2016-02-01
357669
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORD med uppfällbar skiva, England, George III, omkring 1800, välvd front, inläggningar med intarsia av snäckformationer, höjd 77, 96x50, utfällt 100x96 cm
Senare draghandtag, lagningar, sltage, mindre fanérskador