Frieriet

Frieriet
Frieriet
Frieriet
Frieriet

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN ZACHARIAS BLACKSTADIUS (1816-1898): Frieriet signerad J Z Blackstadius, akvarell, ca 35x24 cm

357678

2016-02-01