Väggpendyl Hans Wessman
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VÄGGPENDYL, gustavianskt stockholmsarbete, urtavlan signerad Hans Wessman Stockholm (1736-1805), förgylld, skuren dekor, ca 82x42 cm, nyckel medföljer
Fodralet med spricka, färgbortfall, retuscher, krackeleringar
357682
2016-02-01