Väggpendyl Hans Wessman

Väggpendyl Hans Wessman
Väggpendyl Hans Wessman
Väggpendyl Hans Wessman
Väggpendyl Hans Wessman
Väggpendyl Hans Wessman
Väggpendyl Hans Wessman
Väggpendyl Hans Wessman
Väggpendyl Hans Wessman

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VÄGGPENDYL, gustavianskt stockholmsarbete, urtavlan signerad Hans Wessman Stockholm (1736-1805), förgylld, skuren dekor, ca 82x42 cm, nyckel medföljer

Fodralet med spricka, färgbortfall, retuscher, krackeleringar

357682

2016-02-01