Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, sengustaviansk, 1800-talets första del, fanerad, 3 lådor, beslag i mässing, snedställda hörn, höjd ca 90, 107 x 48 cm
Slitage, sprickor, fanerskador, renoverad, ett ben löst
357726
2016-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här