Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, 1800-talets andra hälft, mahognyfanér, med inredning av hyllor och medaljfack´, höjd 186, 63x44 cm
Saknar större delen av myntlådorna, senarar beslysning, slitage
357729
2016-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här