Skrivbyrå
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SKRIVBYRÅ med tre lådor och skrivklaff, 1800-talets andra hälft, valnötsfanér, höjd ca 108, 110x54 cm
Kuntoraportti
slitage, knoppar till inrednng saknas
357735
Päivämäärä:
2016-02-01