Spegel i Karl Johan

Spegel i Karl Johan
Spegel i Karl Johan
Spegel i Karl Johan
Spegel i Karl Johan

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, Karl Johan, tredelat glas, med dekor av mässingsplåt, höjd 156x65 cm

skador, lagningar, fanérsläpp, torrsprickor

357756

2016-02-01