Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, grågrönmålade, bestående av: matbord med iläggsskivor, 6 stolar, bordets höjd 75, diameter 112 cm, en iläggsskiva ca 60 cm
Bruksslitage
357815
2016-02-01