Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, grågrönmålade, bestående av: matbord med iläggsskivor, 6 stolar, bordets höjd 75, diameter 112 cm, en iläggsskiva ca 60 cm

Bruksslitage

357815

2016-02-01