Dragos Badita - painting
Valmis
2016-03-02
357822
| Korkein tarjous | 16 000 SEK |
| Arviointi | 20 000 SEK |
DRAGOS BADITA (Rumänien, född 1987): "Hands", (2) signerade och daterade Dragos Badita 2009/2010, olja på duk, diptyk
PROVENIENS:
CCA Andratx, Andratx
Art Foundation Mallorca, Spanien
UTSTÄLLD:
CCA Andratx, Mallorca Spanien