Kaffekoppar Ryssland

Kaffekoppar Ryssland
Kaffekoppar Ryssland
Kaffekoppar Ryssland
Kaffekoppar Ryssland
Kaffekoppar Ryssland
Kaffekoppar Ryssland
Kaffekoppar Ryssland
Kaffekoppar Ryssland

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

KAFFEKOPPAR, 1 par, Ryssland, 1900-talets första hälft, höjd med fat ca 8 cm

Slitage

357833

2016-02-01