Jedd garet

Jedd garet
Jedd garet
Jedd garet
Jedd garet

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JEDD GARET (född 1955): "Suspected incest", a tergo signerad, betitlad och daterad -85, akryl på duk 188x267 cm
Proveniens: Inköpt på Galleri Origrafica, Malmö 1988

357838

2016-02-01