Heimo Zobernig - painting
Klubbat för:
304 000 SEK
Utropspris
200 000 SEK
HEIMO ZOBERNIG (Österrike, född 1958): "Untitled (white)", signerad och daterad på baksidan Heimo Zobernig 2007, Swarovskikristaller och akryl på duk, 200x200 cm
PROVENIENS:
Galerie Christian Nagel, Berlin
CCA Andratx, Andratx
Art Foundation Mallorca, Spanien
UTSTÄLLD:
CCA Andratx, Mallorca Spanien
357841
2016-03-02