Pelarbord med mässingsfot

Pelarbord med mässingsfot
Pelarbord med mässingsfot
Pelarbord med mässingsfot
Pelarbord med mässingsfot
Pelarbord med mässingsfot
Pelarbord med mässingsfot

Klubbat för:

900 SEK

1 000 SEK

PELARBORD, 1900-talets mitt, fot i mässing, skiva i svart plexiglas, höjd 62, diameter 39 cm

Bruksslitage

357853

2016-02-01