Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 1900-talets först hälft, troligen Carl Malmsten, fanérad med valnöt och mahogny, draghantag i mässing, 3 st pardörrar, invändigt med justerbara hyllplan, höjd ca 118, 400x32 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, repor, fanérskador

357860

2016-02-01