Hermès Yellow

Hermès Yellow
Hermès Yellow

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL WILHELM KLINGSPOR (född 1975): "Untitled (Hermès, Yellow)" - ur serien Talking Heads, signerad,numrerad och daterad a tergo Carl Wilhelm Klingspor 2008, 3/3, C-print monterad på aluminium, 70x50 cm. Upplaga 3 ex.

UTSTÄLLD: Galleri Jonas Kleerup, Stockholm 2008

357861

2016-02-01