Leida Rives oljemålning

Leida Rives oljemålning
Leida Rives oljemålning
Leida Rives oljemålning
Leida Rives oljemålning
Leida Rives oljemålning
Leida Rives oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LEIDA RIVES (1915-1989), snöbollar, signerad L Rives, olja på duk, ca 100 x 80 cm

357868

2016-02-01