Carl Hampus Bergman olja

Carl Hampus Bergman olja
Carl Hampus Bergman olja
Carl Hampus Bergman olja
Carl Hampus Bergman olja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL HAMPUS BERGMAN (1921-1989), komposition mot gul fond, signerad och daterad 84 a tergo, olja på duk, 60 x 60 cm

Obetydligt färgbortfall längs dukkant

357871

2016-02-01