Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SLAGLÅSPISTOL, möjligen svensk, 1700-talets början, officerspistol, ändrad från flintlås, pipa med stålskuren dekor, graverat lås och beslag i mässing, längd 52 cm
Skador och lagningar
357876
2016-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här