Henry Earpi tillskriven

Henry Earpi tillskriven
Henry Earpi tillskriven
Henry Earpi tillskriven
Henry Earpi tillskriven
Henry Earpi tillskriven
Henry Earpi tillskriven

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRY EARPI (1831-1914): tillskriven, landskap med hästar och figurer, signerad, olja på duk, ca 30x25 cm

357883

2016-02-01