Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARSKÅP på hjul, i form av jordglob, folierad plast och trä, etikettmärkt "Made in italy", höjd 100 cm
Slitage och skador
357886
2016-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här