Rakspegel nyrokoko

Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAKSPEGEL med lådor i sargen, 1800-tal, nyrokoko, fanérad i mahogny, 2 svängbara ljusarmar, höjd ca 145 -175 cm, nyckel finns

Bruksslitage

357889

2016-02-01