Klädhängare vitmetall

Klädhängare vitmetall
Klädhängare vitmetall
Klädhängare vitmetall
Klädhängare vitmetall
Klädhängare vitmetall
Klädhängare vitmetall
Klädhängare vitmetall
Klädhängare vitmetall

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KLÄDHÄNGARE, 1900-talets första hälft, vitmetall, svartlackerade träknoppar, längd ca 100, djup 21 cm

Bruksslitage, en trasig hängare

357894

2016-02-01