Hyllmöbel med spegelrygg Karl Johan

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HYLLMÖBEL med spegelrygg, 1800-talets första hälft Karl Johan, fanerad i mahogny, bronserad träskuren dekor, underdel med låda i sargen, höjd 154, 80 x 47 cm

Senare elektrifierad, fanerskador och mindre sprickor, ej tillhörig nyckel medföljer

357900

2016-02-01