Japansk vattenkanna

Japansk vattenkanna
Japansk vattenkanna
Japansk vattenkanna
Japansk vattenkanna
Japansk vattenkanna
Japansk vattenkanna
Japansk vattenkanna
Japansk vattenkanna

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VATTENKANNA, Japan, 1900-tal, lackarbete, höjd 20, diameter 19 cm

Lacken med nagg

357907

2016-02-05