Sybord senempire

Sybord senempire
Sybord senempire
Sybord senempire
Sybord senempire
Sybord senempire
Sybord senempire
Sybord senempire
Sybord senempire
Sybord senempire
Sybord senempire

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1800-tal, senempire, fanérad i mahogny, inredning med fack under vikbar skiva, underdel med utskjutande korg, höjd 75, 48 x 42 cm, nyckel saknas

En fot lagad, ytskador

357911

2016-02-02