Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, 1800-tal, senempire, fanérad i mahogny, inredning med fack under vikbar skiva, underdel med utskjutande korg, höjd 75, 48 x 42 cm, nyckel saknas
En fot lagad, ytskador
357911
2016-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här