Boksnurra empirestil

Boksnurra empirestil
Boksnurra empirestil
Boksnurra empirestil
Boksnurra empirestil
Boksnurra empirestil
Boksnurra empirestil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSNURRA på hjul, 1900-talets början, empirestil, fanerad i mahogny, ovandel med intarsia, höjd 79, 47 x 47 cm

Ytskador och bruksslitage

357912

2016-02-02