Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKSNURRA på hjul, 1900-talets början, empirestil, fanerad i mahogny, ovandel med intarsia, höjd 79, 47 x 47 cm
Ytskador och bruksslitage
357912
2016-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här