Böcker om farmakologi mm

Böcker om farmakologi mm
Böcker om farmakologi mm
Böcker om farmakologi mm
Böcker om farmakologi mm
Böcker om farmakologi mm
Böcker om farmakologi mm

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEDICIN - FARMACI. Böcker äldre mest 1800-tal, bl.a. Pharmacopoea Svecica, 1726, Forshaell, Lärobbok i pharmacien, Lund 1838, Sveriges Apotekarehistoria 1833, Hartmann, Pharmacologia dynamica, del II, samt Conversationslexikonv 1821, udda delar

Skador och fläckar, delvis ej kompletta verk

357913

2016-02-01