Byrå och skåp orientalisk

Byrå och skåp orientalisk
Byrå och skåp orientalisk
Byrå och skåp orientalisk
Byrå och skåp orientalisk
Byrå och skåp orientalisk
Byrå och skåp orientalisk
Byrå och skåp orientalisk
Byrå och skåp orientalisk
Byrå och skåp orientalisk
Byrå och skåp orientalisk

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ med dörröverdel, mindre SKÅP, 1900-talets andra hälft, orientalisk dekor, svartmålad och förgylld, mässingsbeslag, höjd 148, 91 x 45,5, resp höjd 58,5, 55 x 35 cm

357920

2016-02-02