Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ med dörröverdel, mindre SKÅP, 1900-talets andra hälft, orientalisk dekor, svartmålad och förgylld, mässingsbeslag, höjd 148, 91 x 45,5, resp höjd 58,5, 55 x 35 cm
357920
2016-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här