Silver pokaler kopp

Silver pokaler kopp
Silver pokaler kopp
Silver pokaler kopp
Silver pokaler kopp
Silver pokaler kopp
Silver pokaler kopp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SUPKOPP, silver, Ryssland 1785, POKALER, 3 st, silver, 1900-tal, höjd ca 4-9 cm, totalvikt ca 202 g

2 av pokalerna med gravyr, koppen med bucklor

357943

2016-02-02