Sidobord med morianer

Sidobord med morianer
Sidobord med morianer
Sidobord med morianer
Sidobord med morianer
Sidobord med morianer
Sidobord med morianer
Sidobord med morianer
Sidobord med morianer

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets början, glasskiva uppbärandes av morianer, skulpterat och bemålat trä, höjd 71, 95 x 45 cm

Glasskiva med nagg

357953

2016-02-02