Lennat Jirlow

Lennat Jirlow
Lennat Jirlow

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Trubaduren", signerad EA, färglitografi, 55x39 cm

Något gulnad

357980

2016-02-02