Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSUR, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld brons, urtavlan märkt Barthelemy Chalons, total höjd ca 49 cm

Slitage, urtavla med skada

358000

2016-02-02