Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FICKURSSTÄLL, 7 st, FICKUR, 3 st, ett ur i silver/800, höjd ca 6,5 -16 cm
Slitage, smärre skador
358012
2016-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här