Fickurställ co hfickur

Fickurställ co hfickur
Fickurställ co hfickur
Fickurställ co hfickur
Fickurställ co hfickur
Fickurställ co hfickur
Fickurställ co hfickur
Fickurställ co hfickur
Fickurställ co hfickur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKURSSTÄLL, 7 st, FICKUR, 3 st, ett ur i silver/800, höjd ca 6,5 -16 cm

Slitage, smärre skador

358012

2016-02-02