Servietter i damast

Servietter i damast
Servietter i damast

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVIETTER, ca 22 st, 1800-talets andra hälft, damast, märkta P.L 22

PROVENIENS: Forsby Herrgård, Västra Eds socken, Kalmar län
Fröken Karin Bergenstråhle

Ej genomgångna, fläckar och missfärgningar kan förekomma

358026

2016-02-03