Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JAEGER-LECOULTRE, bordsur, Atmos Black Caravelle Marina, 1970-tal, höjd ca 23 cm

Slitage

358036

2016-02-02