Jean Deyrolle färglitografi

Jean Deyrolle färglitografi
Jean Deyrolle färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

JEAN DEYROLLE (Frankrike, 1911-1967), Les Roques, signerad och numrerad J. Deyrolle, 30/45, 53x38,5 cm

358054

2016-02-02