Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, 4-lådig, träskuren dekor, förgyllda beslag, höjd ca 91, 98x47 cm
Renoverad, senare bemålning
358096
2016-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här