Carl Malmsten skänk "Herrgården"

Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÄNK, Carl Malmsten, "Herrgården", vitlackerad, brännmärkt Bodafors 1960, höjd 96, 101x39 cm, nyckel medföljer

Slitage, ytskador

358133

2016-02-02